Dovolenka na Mieru na Bali

 

Dovolenka na Ostrove Bali Ušitá na Mieru Podľa Vašich Predstáv

Dovolenka na Bali sa stáva stále prístupnejšou všetkým typom cestovateľov. Svoje si tu nájdu dobrodružní nenároční batôžkári, ako aj ľudia hľadajúci ten najvyšší komfort a luxus. Tento čarovný tropický raj v sebe skrýva toľko krásnych miest, zaujímavostí a možných aktivít, že pravdepodobne nebudete vedieť, kam sa skôr vybrať. Vtedy je dobré ak máte naporúdzi profesionálov, ktorí vám ochotne poradia. Takých určite nájdete v päťhviezdičkovom potápačskom rezorte OK Divers v Padangbai. Ich devízou je to, že vďaka dlhoročným skúsenostiam Bali výborne poznajú, a pritom u nich zažijete nefalšovanú slovenskú pohostinnosť a srdečnosť. Vedia vašu dovolenku naplánovať presne podľa vašich predstáv a finančných možností. Postarajú sa o vás od momentu vášho príchodu, zabezpečia transport z letiska a naspäť, pomôžu s požičaním auta alebo motorky. Ak si netrúfate na šoférovanie v iných podmienkach, bez problémov zaručia súkromného šoféra alebo sprievodcu do akejkoľvek lokality. Vybavia aj ubytovanie, či už hľadáte jednoduché záhradné vilky, pohodlné rodinné apartmány alebo exkluzívny rezort s wellness zónou.

Byť na Bali a nevyskúšať potápanie, to by bola veľká škoda. Rezort OK Divers disponuje špičkovou technikou na potápanie či šnorchlovanie a profesionálnymi inštruktormi pre všetky úrovne a typy potápania. S ich pomocou môžete zažiť úžasné plávanie s rajami, mantami a žralokmi popri pestrých koralových útesoch, ponoríte sa k starému lodnému vraku alebo sa necháte unášať morskými prúdmi. Okrem potápačského safari tu zažijete aj adrenalínový rafting na divokej rieke alebo surfovanie. Ak máte náladu na výlet, s OK Divers sa môžete vybrať na výstup na sopku, z ktorej budete mať nádherný výhľad na ryžové polia, alebo do džungle k vodopádom. Navštívite opičí park v Ubude, jaskyne plné netopierov, budete obdivovať exotické vtáčie rezervácie alebo sa vykúpete v rieke so slonmi. Po návrate z výletu si v reštaurácii rezortu vychutnáte tie najlepšie jedlá miestnej i medzinárodnej kuchyne.

Bali je skvelým miestom pre aktívnych cestovateľov, rodiny s deťmi alebo páry. Túžite po romantickej dovolenke? Svadba na Bali je zážitkom na celý život a OK Divers vám ju zorganizujú presne takú, po akej ste vždy túžili. Rezort organizuje aj team buildingy, akcie pre firmy a väčšie skupiny a výlety nielen na Bali, ale aj na susedný ostrov Jáva. Či už ide o jednotlivca, rodiny alebo skupiny, váš pobyt vytvoria na mieru celkom podľa vašich preferencií. S OK Divers jednoducho zažijete dovolenku snov.