OK Divers Team

Rudo Hvizdos
Spolumajiteľ

Kvalifikovaný pedagóg Rudo má po viac ako desaťročnej skúsenosti s vodcovstvom u Slovenských skautov talent postarať sa naozaj o každého dovolenkára. Rudo po mnohých rokoch strávených cestovaním nadobudol dôležitú schopnosť porozumenia pre takmer každého. Jeho láska k potápaniu sa prejavuje hlavne v podmorskej fotografii, a tak ho viac ako často môžete nájsť pod vodou s fotoaparátom v ruke, ako čaká na perfektný záber.

Elena Korcsogova
Spolumajiteľka

Elena je niečo ako lepidlo, čo drží pohromade celý tím OK Divers. Jej úsmev, ktorý takmer nikdy neopúšťa jej tvár, dokáže ako zázrakom odstrániť všetky problémy, ktoré si so sebou prinesiete na dovolenku na Bali. Elena sa okrem svoje lásky pre potápanie venuje veľmi intenzívne aj manežovaniu našej reštaurácie a baru a častokrát ju uvidíte, ako s úsmevom na tvári pomáha zabezpečiť jej plynulú a príjemnú prevádzku.

Radka Malec
Spolumajiteľka

Pôvodne zdravotná sestra Radka nikdy nestratila svoj opatrovateľský inštinkt a je vždy medzi prvými, ktorí sa snažia vyriešiť každý problém. S viac ako dekádou skúseností s potápaním a lokálnym životom na Bali je presne tou osobou, ktorej sa chcete spýtať, ako sa to na Bali naozaj má. Jej dlhé roky fungujúce podnikateľské aktivity sú nakoniec priamym dôkazom jej viac ako kvalifikovaného pohľadu na život na Bali.


Jerome
Manžér Dive Centra

Manažér dive centra Jerome je pôvodne z Belgicka, ale vyrastal vo Francúzsku. Vždy sa postará o to, aby mal každý hosť potápačského sprievodcu, ktorý mu ukáže všetky krásy podmorského sveta na Bali. Po 12 rokoch skúseností v balijských vodách je Jerome schopný nájsť aj tie najmenšie a najzaujímavejšie podmorské živočíchy. Jeho špecialitou je hľadanie známych Mola Mola. Ak si k Jeromovi prisadnete po piatej, budete mať možnosť pri pive si vypočuť niektoré z jeho zaujímavých podmorských príbehov a zážitkov.

Vitek Andrle
Potápačský inštruktor

Náš šarmantný inštruktor Vítek je najnovšou a zároveň najmladšou posilou v našom tíme inštruktorov potápania. V OK Divers začal ako Dive Master v tréningu a po dosiahnutí inštruktorskej certifikácie si uvedomil, že bez nás nevie žiť. Napriek jeho mladému veku je Vítek veľký profesionál s pokojným prístupom ku všetkým študentom a hosťom. Ako inštruktor je zanietený, zodpovedný a počas ponorov vždy dbá o to, aby sa všetci cítili bezpečne a zároveň si užili zábavu.

Tjeerd
Potápačský inštruktor

Tento cool týpek z Holandska má vždy po ruke nejaký vtip. Tjeerd (tiež nazývaný Cheers) sa zaľúbili do podmorského sveta na Bali pred rokom a odvtedy si už stihol dokončiť svoj divemasterský a inštruktorský kurz. Tjeerd sa počas vášho PADI kurzu s OK Divers postará o dobrú náladu a povedie vás podvodným svetom objavovať všetky možné ryby a živočíchy.
Arya
Divemaster

Arya je náš aktívny a vždy dobre naladený miestny divemaster. Jeho nadšenie a zvedavosť ho vždy donúti hrabať sa v knižkách a študovať o živočíchoch, ktoré videl na ponore. Ak budete mat príležitosť potápať sa s ním na Manta Pointe, zoberie vás na také miesta, kde si budete vychutnávať podmorské krasy úplne sami!

Made
Divemaster

Made je našim najmladším sprievodcom. Po troch rokoch pôsobenia v našom potápačskom centre ako manažér výstroje a kompresorovne, sa pridal do nášho podmorského tímu. Podarilo sa mu dokončiť svoj výcvik a stal sa divemastrom! Jeho záľubou je hľadať tie najzaujímavejšie nudibranche. Určite sa zamilujete do jeho úsmevu a prijemnej osobnosti. Made sa s vami určite rád podelí o všetky svoje poznatky o rybách.

Regig (Komang)
Asistent Inštruktor

Regig, certifikovaný Asistent Inštruktor, je jedným z našich úžasných potápačských sprievodcov. Je “Bystrozraký” v našom tíme, keďže takmer vždy pod vodou nájde potvorky, okolo ktorých väčšina z nás nič netušiac prepláva. S viac ako 20-ročnými skúsenosťami s potápaním v týchto vodách, Regig je ten, kto vie, kde sa ukrývajú všetky výnimočné podmorské živočíchy. My ho upodozrievame, že mu od toľkého potápania museli narásť žiabre, pretože ručička na jeho tlakomere akoby nikdy neklesala. Regig má bezpochyby nesmierne bohaté vedomosti o oceáne a bezpečnosť pri potápaní neberie na ľahkú váhu. To napokon potvdrzuje aj jeho osobné motto: „Oceánu je jedno, koľko máš za sebou ponorov, preto potápame podľa jeho schopností, nie našich.“

Mar
Divemaster

Mar pochádza z Katalánska, ale už hodnú chvíľku cestuje všemožne po svete. Reprezentuje ženskú časť nášho potápačského tímu. Mar nikdy neuvidíte smutnú a jej nákazlivý smiech bude počuť už z diaľky. Ako hovorí už jej samotné meno Mar, more je už od detstva jej druhým domovom. Okrem toho, že je to skvelá osoba, je aj skvelá inštruktorka, teda okrem toho, že si s ňou užijete kopec zábavy, budete sa s ňou tiež cítiť veľmi bezpečne.

Romain
Potápačský inštruktor

Romain je náš francúzsky inštruktor. Je síce pomerne novým prírastkom do nášho tímu, prišiel však už s mnohými skúsenosťami s potápaním na Bali. Romain je veľmi trpezlivý inštruktor a je schopný s vami v bazéne stráviť dlhé hodiny, až pokým nebudete excelovať vo všetkých cvičeniach. Je tiež veľmi spoločenský a skvelý parťák na večerný pokec a pivo.

Napíšte Nám

 

OK Divers Rezort & SPA Bali

Addresa: Jl. Silayukti 6, Pdangbai, 808 72, Bali, Indonesia
Rezervácie: +62 811 3858 830
Marketing a Rezervácie: +62 811 3858 830
WhatsApp a Viber: +62 811 3858 830

Tripadvisor: Recenzie
WorldDivingReview: Recenzie